Artykuły

Kursy

Kurs języka angielskiego (Wrocław)

Kurs języka angielskiego (Wrocław)

Studia, praca, życie zagranicą – niezależnie od tego, jakie okoliczności skłaniają Cię do nauki języka angielskiego, z nami zrealizujesz swoje cele. Prowadzimy zajęcia zarówno dla początkujących Kursantów, jak też dla osób znających język w stopniu zaawansowanym. Na każdym poziomie językowego wtajemniczenia pomożemy Ci rozwinąć skrzydła!

W Business Centre uczymy języka angielskiego ogólnego, dzięki któremu możesz porozumieć się zawsze i wszędzie.

Stawiamy na umiejętność komunikowania się w realnych sytuacjach i zachęcamy Kursantów do pokonywania związanych z tym barier. Doskonalimy też rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie.

Inspirujące tematy, ciekawe materiały anglojęzyczne, z których korzystamy na lekcjach, oraz miła atmosfera sprawią, że polubisz lekcje angielskiego!

Działamy już od lat, a wysoka jakość kształcenia została wyróżniona przez wielu aktywnych słuchaczy.

Korepetycje z języka angielskiego lub indywidualny kurs angielskiego (Wrocław i okolice)

Korepetycje z języka angielskiego lub indywidualny kurs angielskiego (Wrocław i okolice)

Czekają Cię wyzwania życiowe lub zawodowe wymagające od Ciebie komunikacji w języku angielskim? Chciałbyś doskonalić znajomość tego języka, ale Twój tryb życia nie pozwala Ci na uczestnictwo w zajęciach grupowych? Właśnie dla osób takich jak Ty przeznaczony jest indywidualny kurs języka angielskiego w Lublinie.

Dlaczego warto uczyć się indywidualnie?

Tematyka zajęć zgodna z Twoimi potrzebami, terminy dostosowane do Twoich możliwości, lekcje z doświadczonym lektorem – wszystko to składa się na Twój sukces w nauce.

Dla kogo jest kurs indywidualny?

  • dla każdego, kto potrzebuje znajomości języka specjalistycznego, np. biznesowego, medycznego, prawniczego;
  • dla osób, których celem jest przełamanie bariery komunikacyjnej;
  • dla osób przygotowujących się do wyjazdu zagranicznego;
  • dla uczniów, którzy chcą uzupełnić materiał przerabiany w szkole.

Zapraszamy!

Nauka języka angielskiego poprzez interaktywny kurs przez Skype

Nauka języka angielskiego poprzez interaktywny kurs przez Skype

Wakacje mogą być czymś więcej niż czasem leniuchowania. Wykorzystaj wolne chwile na naukę języka angielskiego w Business Centre!

Sprawdź swój poziom języka – umów się na lekcję próbną!

Sprawdź swój poziom języka – umów się na lekcję próbną!

Jeśli wystartujesz latem, już od nowego semestru możesz rozpocząć zajęcia o jeden poziom wyżej.

Na naszych intensywnych kursach opanujesz umiejętności standardowo kształcone w szkole w ciągu semestru lub całego roku szkolnego. Jest to możliwe dzięki efektywnym metodom nauczania i wysokiej motywacji, którą zapewniamy Słuchaczom.

Chciałbyś nabrać pewności w posługiwaniu się językiem angielskim przed wakacyjnym wyjazdem zagranicę? A może szlifować wymowę? – przyjdź do nas na wakacyjny kurs konwersacyjny lub na indywidualne zajęcia face to face. Będziesz rozmawiać na interesujące Cię tematy i nawet nie zauważysz, kiedy pozbędziesz się bariery komunikacyjnej.

Zajęcia możesz rozpocząć kiedy tylko chcesz. Czekają na Ciebie wykwalifikowani lektorzy.

Język angielski dla dzieci (Wrocław)

Język angielski dla dzieci (Wrocław)

Zajęcia indywidualne i korepetycje w domu ucznia sporzadzamy w bieżącym materiale i przygotowujemy do klasówek i sprawdzianów. U nas zawsze Twoje dziecko będzie rozumiało materiał i polubi naukę języka angielskiego, co będzie miało również odwzwierciedlenie w jego stopniach. Liczymy na 6!

coś o dyrektorce szkoły

coś o dyrektorce szkoły

Anna Kwarcińska

Język angielski fascynował ją od najmłodszych lat. Inne dzieci wyjezdżały na kolonie nad morze z rodzicami, a ona prosiła o wyjazd do szkoły do Wielkiej Brytanii. Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła na studiach doktoranckich w Londynie, gdzie mieszkała i pracowała ponad 10lat.Pierwsze kroki w zawodzie stawiała na kursach języka angielskiego dla obcokrajowców w Londydnie, również In-Corporacion. Bogate doświadczenie międzynarodowe, które udało się jej zdobyć w Londynie umożliwiło współpracę z wieloma firmami o szkołami językowymi w Polsce. Nauka języka za granicą umożkiwiło jej założenie szkoły językowej Business Centre, gdzie dobieramy lektorów, a którzy tez mają międzynarodowe doświadczenie nauki. Nauka to suma tych