Artykuły

Języki

Opis zajęć z języka angielskiegoengland 640

Kurs angielskiego lub innego języka wielu osobom kojarzy się z nudnymi zajęciami, godzinami spędzonymi nad książką, słuchaniem monotonnych nagrań i rozwiązywaniem ćwiczeń gramatycznych. W BUSINESS CENTRE prezentujemy inne podejście. Korepetycje z języków obcych, nauka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego lub rosyjskiego może być znacznie ciekawsza i bardziej satysfakcjonująca, niż myślisz. Zawsze dobieramy odpowiednią metodę nauczania do konkretnych potrzeb kursanta, gdyż doskonale wiemy, że innego zakresu umiejętności potrzebuje ktoś, kto wyjeżdża do pracy za granicę, innego osoba przygotowująca się do egzaminów, a jeszcze innego specjalista zgłębiający tajniki języka zawodowego lub technicznego. Nie zapominamy także o najmłodszych, oferując im atrakcyjne, pełne niespodzianek i zabaw korepetycje dla dzieci ze wszystkich dostępnych w naszej szkole języków.

BUSINESS CENTRE Szkoła Języków Obcych to miejsce, w którym nie tylko zyskasz praktyczne umiejętności językowe, ale także będziesz się dobrze bawił, gdyż stosujemy interaktywne, ciekawe dla uczestników metody nauczania. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze w domu, biurze lub firmie. A jeśli wolisz zajęcia na świeżym powietrzu, możemy umówić się nawet w parku. Każde miejsce będzie dobre do nauki, jeśli będziesz się w nim dobrze czuć.

Co daję współpraca z Business Centre?rece

Nauka dowolnego języka obcego to nie abonament, który musisz opłacać bez względu na to, czy go wykorzystujesz, czy nie. BUSINESS CENTRE nie związuje Cię żadną długoterminową umową, a jednocześnie gwarantuje niezmienność cen. Oznacza to, że nie musisz martwić się o żadne podwyżki, jeśli zdecydujesz się korzystać z korepetycji językowych w dłuższym wymiarze czasu. To najuczciwsza propozycja. Gdy uznasz, że umiesz już wszystko, czego chciałeś się nauczyć, lub z jakichś powodów będziesz musiał przerwać naukę, nie doliczymy żadnych dodatkowych opłat i nie pobierzemy pieniędzy za lekcje, których nie wykorzystałeś.

Stawiamy na innowacyjne podejście do nauki. Prowadzimy korepetycje z angielskiego i pozostałych języków – indywidualnie oraz grupowo. Każdy uczestnik ma możliwość wyboru intensywności i stopnia zaawansowania nauki, a także lektora. Indywidualne korepetycje językowe mogą być organizowane w trybie niestacjonarnym w domu, biurze lub dowolnym miejscu wskazanym przez uczestnika.